تبلیغات
>> ریش سفید علامه - پرسپولیس4 - استقلال3
چهارمی با غیرت ، حمایت حمایت

نگارش در تاریخ شنبه 28 فروردین 1389 توسط کورش

http://up.iranblog.ir/7/1271532471.jpg

http://persian-pes-archive.persiangig.com/archive/images/Persepolis.gif 4            -               3  esteghlale-ghahreman.gif
                                     6              -                      6
از سری مسابقات جام علّامه که در دو دیدار رفت و برگشت صورت گرفت تیم پر طرفدار پرسپولیس تنوانست تیم استقلال را مغلوب خود سازد.
 در دور رفت این بازی ها که شنبه ی هفته ی گذشته انجام شد هر دو تیم با تساوی مشکوک 6-6 به بازی خود پایان دادند.شایان ذکر است که در این بازی ابتدا تیم پرسپولیس جلو افتاد و به شش گل دست یافت اما پس تماس های مشکوک از سوی فدراسیون بازی با نتیجه 6-6 تمام شد. در این بازی برای تیم استقلال 4 گل "شاهین" ، 1 گل "سعید" و 1 گل هم "میثم9" به ثمر رساندند.اما در سمت دیگر میدان هم برای تیم پرسپولیس "موری رونالدو" 4 گل ، 1 گل "مهران پاطلایی" و گل دیگر هم "ساسان" از تو وُلات(با تشویق اقواماشون) به ثمر رساندند.

و در دور برگشت هم که امروز در ورزشگاه آسفالت و سنگ و ... علّامه برگزار شد تیم
پرسپولیس به خاطر هوادارنش هم که شده به فدراسیون بی اعتنایی کرد و توانست هواداران خود را خوشحال نماید. که البته پس از بازی شیث را به کمیته انظباتی احضار کردند. در این بازی تیم پرسپولیس با نتیجه 4 بر 3 بر تیم استقلال غلبه کرد . در این بازی برای اسقلال 2 گل "میثم9"  و 1 گل "شاهین" به ثمر رساندند و تیم پرسپولیس با 1 "گل موری رونالدو" و هتریک "بابی باربی (بابک)" به بازی خاتمه داد.

اسامی بازیکنان این دو تیم به شرح زیر است :
پرسپولیس : شیث - موری رونالدو - ساسان - بابک - کورش - رضا - سید پویا - امین6 - مهران پا طلایی (فقط دور رفت)

استقلال : میثم9 - سعید - شاهین - علی
- حاجی علیرضا (خش...اش) - محمد (حسام هندسه) - آتا ترک
طبقه بندی: دست نوشته های ما، 

              نظرات ()